SUblİMASYONDA KALİTE NEDİR ?DÜŞÜK MALİYET& YÜKSEK KALİTE & MİNUMUM HATA

KALİTE STANDARTLARIMIZ

500 m2 yerimizde günlük 4000 metre baskı kapasitemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Farklı alanlarda yoğunlaşan müşterilerimizle çıkardığımız başarılı işlerde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Uzman ve tecrübeli ekibimizle birlikte son teknoloji baskı ve press makinalarımızla az zamanda çok ve büyük işler yapmaktayız.

 

VİZYONUMUZ:

Sizlerle birlikte sektörde hızla büyüyen firmamızın daha çok kişiye ulaşmasını ve daha büyük bir aile olmayı amaçlamaktayız.

 

EN SON HABERLER

 • 15 kasIm2017
  gÖmlek tasarImlarI ve baskIsI baŞlamIŞTIR
  Selçuk Usta'nın Gözünden....
  Sonbahar ve Yaz koleksiyonuyla ilgili çalışmalar hızla devam etmektedir. Dur durak bilmeyen gömlek piyasası yaz sezonunada hızlı başladı. Yakında mağazalarda olacak yaz kreasyonları için firmaların çalışmaları hızla devam etmektedir.
 • 12 kasIM2017
  Çağla Hanım'ım gözünden...
  Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan kapşonlu kıyafetler yine revajta. Tasarımları ve çalışmaları yoğun geçen kapşonlular hem sıcak tutuyor hemde rengarenk. Sanırım Bu kış renkli kapşonları çokça göreceğiz.
 • 26 ekim2017
  Ömer'İn Çılgın Fikri...
  Bu yaza klasik çiçek böcek tasarımlarnın yerine daha uçuk kaçık tasarımların damga vuracağını düşünüyorum. Bu konuda daha çok creatif tasarımlar yapılmalı ve müşterilerin hizmetine sunulmalı ...
 • 11 ekim2017
  Şimel'in Renkli Fİkrii....
  Cıvıl cıvıl yaz renkleriyle bu sene denizlerde rengarenk şortlar göreceğiz. tasarımları ve çalışmaları hızla devam ediyoooor ...